Apie mus

Kas esame

Istorija ir šiandiena

 

Uždarosios akcinės bendrovės „Inti“ istorija prasidėjo 1992 m. sausio 11 d. Tuomet buvo įkurta specializuota, vandentiekio ir nuotekų tinklų montavimo paslaugas teikianti įmonė, pavadinta UAB „Inžineriniai tinklai“. Bėgant metams įmonė augo, didėjo darbų apimtys, darbuotojų skaičius, siaurą specializaciją pakeitė platus teikiamų statybos paslaugų spektras. Sparčiu ir kokybiškai atliekamu darbu, sugebėjimu rasti optimalius technologiškai sudėtingų užduočių sprendimus pelnėme klientų pasitikėjimą. Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius tapome modernia ir lanksčia statybos įmone, atliekančia bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, teikiančia projektavimo, projektų valdymo ir statybos darbų techninės priežiūros paslaugas.

2015 metais UAB "Inžineriniai tinklai" pakeitė pavadinimą ir tapo Uždarąja akcine bendrove „Inti“Tikslai ir vertybės
Mūsų misija
 
Patenkinti užsakovų poreikius ir lūkesčius suteikiant jiems kokybiškas projektavimo ir statybos darbų paslaugas bei sukuriant maksimalią pridėtinę vertę. Sukurti naujas darbo vietas ir užtikrinti saugias darbo sąlygas savo darbuotojams, suteikti jiems galimybę kelti kvalifikaciją, realizuoti savo asmeninius tikslus ir atskleisti savo sugebėjimus.
 

Vizija

Tapti viena iš labiausiai pripažintų statybos kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, patikimu partneriu siūlančiu aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą bei patraukliu darbdaviu, užtikrinančiu savo darbuotojams saugias darbo sąlygas ir sąžiningą, motyvuojantį atlygį.

 

Mes vertiname

Profesionalumą ir kokybę

Atsakingus sprendimus 

Sąžiningą konkurenciją 

Pagarbą klientams ir partneriams

 

 

 

Pripažinimas
Užsakovai ir rangovai UAB „Inti“ vertina kaip patikimą partnerį, sparčiai ir kokybiškai atliekantį darbus, nebijantį technologiškai sudėtingų užduočių ir randantį optimalius sprendimus.
Bendrovės veikla buvo ne kartą pastebėta ir įvertinta. 2006 m. įmonė apdovanota „Už pasiekimus aplinkosaugoje“,  2007 m., 2010 - 2014 m. bendrovės veikla  įvertinta  Lietuvos pramonininkų konfedaracijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“. Ypač sėkmingi buvo 2014 m., bendrovė už sėkmingą bendradarbiavimą ir partnerystę pelnė apdovanojimą "APVA 2014 m. geriausias rangovas" , bei buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių projekte "Gazelė 2014".
Tačiau vertingiausias apdovanojimas - užsakovų padėkos ir pripažinimas, kurias bendrovė pelnė sąžiningu ir kokybišku darbu.