Apie mus

UAB „Inti“- statybos darbų paslaugas teikianti bendrovė, turinti daugiau nei 30-ies metų patirtį įvairios paskirties statinių statybos ir renovacijos, susisiekimo komunikacijų tiesimo darbų srityse.

Kokybiškai įgyvendindama projektus, bendrovė sukūrė tvarius santykius su statybos rinkos dalyviais ir pelnė jų pasitikėjimą. Bendrovės komanda, atliekamais darbais prisidėdama prie didelės svarbos statinių statybos ar jų renovacijos, visuomet ieško visuomenei draugiškų ir aplinką tausojančių darbų įgyvendinimo sprendimų.

Nuolatiniai pokyčiai statybų sektoriuje bei jo skaitmenizavimas suteikia bendrovei ir jos darbuotojams impulsą nuolat mokytis, tobulėti, įgyti naujų technologinių kompetencijų, diegti šiuolaikiškus žmogiškųjų išteklių ir projektų vadybos metodus bei taikyti gamtos išteklius tausojančias technologijas.

MISIJA IR VIZIJA

Misija

Lanksčiai prisitaikyti prie kiekvieno užsakovo poreikių bei išpildyti visus jų lūkesčius, suteikiant kokybiškas statybos darbų paslaugas. Kurti naujas darbo vietas ir užtikrinti saugias darbo sąlygas savo darbuotojams, suteikti jiems galimybę kelti kvalifikaciją, realizuoti savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Vizija

Įsitvirtinti kaip viena iš labiausiai pripažintų statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje, kurios vardas asocijuotųsi su patikimumu, darbų kokybe, pagarba darbuotojams, visuomenei bei aplinkai.

VERTYBĖS

Profesionalumas ir kokybė

Siekdami išlaikyti patikimos ir profesionaliai dirbančios bendrovės vardą, ypatingą dėmesį skiriame darbų kokybės kontrolei. Naudojame tik kokybiškas, iš nepriekaištingos reputacijos tiekėjų įsigytas medžiagas bei pažangias naujausias technologijas. Nuolat analizuojame, kaip veiklos rezultatai atitinka užsakovo poreikius ir operatyviai priimame reikiamus sprendimus.

Atsakingumas

Prisiimame visišką atsakomybę už savo veiksmus, sąžiningai ir sutartu laiku vykdome pažadus ir įsipareigojimus visoms suinteresuotoms šalims.

Sąžininga konkurencija

Tai viena svarbiausių bendrovės vertybių. Vadovaujamės tik sąžiningomis žaidimo taisyklėmis ir kitomis konkurencijos ir etikos normomis. Konkurentus stengiamės pranokti nepriekaištinga darbų kokybe bei nepriekaištingu prisiimtų įsipareigojimų įvykdymu.